A është kjo e dashura e re e Ronaldos?

image

Lojtari i Real Madridit portugezi Cristiano Ronaldo siç duket i ka shkaktuar dhimbje koke modeles ruse Irina Shayk , pasi mediat botërore raportojnë se e dashura e tij e re është femra seksi e “Playboy”Daniela Chavez.
Starleta kiliane e njohur për “skandalin”, kur në ditëlindjen e të dashurit të saj i ofroi seks në treshe, dhe duket se nuk ka ndonjë sukses pasi Irina, e cila sipas informatave të fundit për momentin është duke e shijuar përqafimin e aktori të Hollivudit Bradley Cooper.

Leave a Reply