Tiranë/ Gruaja rreh burrin në rrugë: U bëre t’i mër by***ir të kesh dashnore

grua-rreh-burrin-300x241Kjo video ku qartësisht një grua dhunon një burrë është filmuar paraditen e sotme rreth orës 11:00 pranë rrethrrotullimit të Zogut të Zi në Tiranë.

Gruaja dhe burri, të dy të komunitetit rom, janë përfshire në një debat. Në një moment, ajo ka filluar ta godasë burrin në fjale (jo burrin e saj), duke i thënë sipas dëshmitareve: “U bëre ti të kesh dashnore, duke e goditur me grushta e sharë atë.”.

Leave a Reply