Ballina 2019 May

Arkiva Mujore May 2019

Çfarë po ndodh me LSI-në? Nuk u regjistruan në zgjedhje, befason me lëvizjen e...

Partia Demokratike dhe Lëvizja Socialiste për Integrim po vijojnë takimet si në një fushatë të zakonshme elektorale. Partia Lëvizja Socialiste për Integrim ka organizuar këtë...

PD del nga skenari, bën lëvizjen e papritur

Hapja e fushatës nesër nga ana e PS është një provokim ndaj opozitës. Kështu u shpreh Eno Bozdo, i ftuar në studion e lajmeve...

Nuk përmbahet Hajdari dhe e thotë troç: Pse nuk e duan eformën në drejtësi?!

Deputetja Rudina Hajdari tha në studion e emisionit “Ekopolitikë” foli për kurth që palët politike po bëjnë me reformën në drejtësi Ajo u shpreh se...

LIKE NE FACEBOOK

1,228FansaPëlqeje
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com