Ballina 2019 June

Arkiva Mujore June 2019

Rama falenderim për shqiptarët: Pritet me ovacione në PS, ja kujt i shkon falenderimi...

“Sot fitoi e Ardhmja, Shteti, Qytetaria”. Kështu deklaroi nga selia e PS-së, Edi Rama në mbyllje të votimeve të 30 qershorit.Mes ovacionesh të shumta...

FOTOT/ Nga Alban Bushi, Redi Jupi, Anjeza Maja, Eneda Tarifa dhe Bora Zemani: Ja...

Personalitete të shumta të artit dhe të sportit i kanë bërë thirrje qytetarëve që të nxitojnë në këto minuta të fundit të votojnë duke...

LIKE NE FACEBOOK

1,228FansaPëlqeje
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com