Ballina 2019 June 6

Arkivat Përditshëm 06/06/2019

Horoskopi ditor, e premte 7 qershor 2019

Dashi Jeni duke jetuar një moment rënie, ku jeni të pavendosur lidhur me projektet dhe propozimet e reja. Nuk arrini që të kuptoni se cila...

Dako i kthehet Fevziut: “Po ty nuk të ka marrë ndonjë në telefon për...

Kryebashkiaku Vangjush Dako është përplasur me fjalë me gazetarin Blendi Fevziu. I ftuar në emisionin “Opinion”, në lidhje me përgjimet e publikuara nga media gjermane...

LIKE NE FACEBOOK

1,228FansaPëlqeje
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com