Sun. Jan 19th, 2020

FOTOT/ Kur të zë mallkimi i Cekës, këtij të shkretit i ka ngordhur gomari

ceka-qytetar.jpg

Deklarata e Neritan Cekë nga një studio televizive ku i mallkonte të gjithë qytetarët që do të shkonin të votonin më 30 qershor është kthyer në “hit” në rrjetet sociale ku janë bërë meme të shumta.

Së fundmi një qytetar një Tiranë është shfaqur sot me një parullë në dorë ku ka ironizuar Cekën.

“Mua më zuri mallkimi i Cekës, më ngordhi gomari. What a pity! (Sa keq)”, shkruhet në pankartën që qytetari mbante në duar të cilën e ka publikuar gazeta si.

Ndërkohë më poshtë po sjellim deklaratën e Cekën në një studio televizive: “Shqiptarë, në 30 qershor ju vraftë Zoti nëse shkoni në votime.

Jeni të marrë dhe ju vraftë Zoti! E kam të drejtë se unë me shokë të mi e kam dhënë këtë votë që duan ta shpërdorin në 30 qershor, i zëntë bukën e kalamajve!

Në dhjetor edhe unë kam pas kalamaj, edhe halle dhe i kam lënë të gjitha për të dhënë votën, ai që shkel mbi votën iu qërofshin sytë, nuk di çfarë mallkimi tjetër të them!”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com