Ballina 2019 June 24

Arkivat Përditshëm 24/06/2019

Bes Kallaku rrëfen historinë e padëgjuar: “Flija në karrige…”

Aktori i njohur Bes Kallaku e ka nisur karrierën e tij në një moshë shumë të vogël dhe udhëtonte nga Bubqi për në Tiranë...

LIKE NE FACEBOOK

1,243FansaPëlqeje
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com