Ballina 2019 December

Arkiva Mujore December 2019

Del fotoja e “atentatorit” të kryebashkiakut Tushe, Gëzim Saraçi: Ja “Vojo Kushi” shofer!

Në lidhje me ngjarjen e ndodhur në Bashkinë e Lushnjës, ku shtetasi Gëzim Saraçi, 50 vjeç, hodhi në zyrën e Kryetarit të Bashkisë Lushnjë...

Horoskopi ditor, e Martë 31 Dhjetor 2019

Dashi Mendoni, rimendoni dhe vlerësoni çdo gjë që do të ndodhë. Duke nisur nga ky fundvit, do të kuptoni se do të nisë një fazë...

LIKE NE FACEBOOK

1,228FansaPëlqeje
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com