Mon. Feb 24th, 2020

Erjona Sulejmani habit me “zbulimin” e saj: Ka shumë futbollistë që preferojnë ta “bëjnë” me njër

640-0-5e386ad2d8445.jpg

Ish-gruaja e mesfushorit Blerim Dzemaili, Erjona Sulejmani, pretendon se ka shumë futbollistë homoseksualë.

Por ajo thotë se nuk e kupton pse homoseksualiteti është akoma një problem kaq i madh.

Shqiptarja gjithashtu ka thënë se gratë e futbollistëve vuajnë nga mospërfillja.

“Seks përpara ndeshjeve? Futbollistët nuk janë dashnorë të mëdhenj. Ata preferojnë ta bëjnë vetë…

Nuk e di pse homoseksualiteti është akoma një problem ditët e sotme.Ka shumë homoseksualë në futboll.Burrin tim e njoha sapo isha shpallur Miss Albania, dhe në fillim nuk doja të isha me të.Sot jam një femër e lirë dhe e lumtur sepse të jesh gruaja e një futbollisti është tepër e vështirë.Mospërfillja është e madhe, po ashtu duhet të ndryshosh shpesh shtëpi dhe profesion”, shprehet Sulejmani.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com