Mon. Feb 24th, 2020

“Gangsterët janë futur në vrimë të miut”! Pjerin Ndreu akuza opozitës: Po i fryn zjarrit të krimit

pjerin-ndreu.jpg

Kryebashkiaku i Lezhës Pjerin Ndreu akuzon opozitën se po i fryn zjarrit të krimit dhe nuk mbështet aksionet e fundit të Njësisë Speciale OFL.

Sipas Ndreut, me funksionimin e OFL-së disa gangsterë janë futur në vrimë të miut dhe nuk duken askund.

“Ka shume dilema per OFL dhe eshte normale ne nje vend ku opozita i fryn zjarrit te krimit, por nje gje eshte e dukshme ama, ca gangstere jan fute ne vrime te miut dhe spo I shohim askund me!

Normale qe opozites i duhet si alibi dhe ndjehet keq.

Gjithsesi mendoj se kriminaliteti eshte ne shifra ne renie ndersa rritet ne retoriken e atyre qe vuajne renien e kriminalitetit!”, shkruan Pjerin Ndreu.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com