Mon. Feb 24th, 2020

Rama nxjerr videon nga Gjermania dhe jep një mesazh të rëndësishëm

800-0-5e46de580ecbb-1.jpg

Kryeministri Edi Rama ka publikuar një video, duke u shprehur se ndodhet në Mynih të Gjermanisë, në tryezën e diskutimit mbi Ballkanin Perëndimor në rrugën drejt anëtarësimit në BE dhe sigurinë rajonale.

Rama shprehet se tryeza e diskutimit për sigurinë rajonale bën që rruga europiane e Shqipërisë të jetë më e lehtë.

Postimi i kryeministrit Edi Ramës në Facebook:

Gjermani, Mynih – Në tryezën e diskutimit mbi Ballkanin Perëndimor në rrugën drejt anëtarësimit në BE dhe sigurinë rajonale.

Gjermani, Mynih – Në tryezën e diskutimit mbi Ballkanin Perëndimor në rrugën drejt anëtarësimit në BE dhe sigurinë rajonale.

Publiée par Edi Rama sur Vendredi 14 février 2020

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com