Ballina Aktualitet “Ata që kanë kurajon t’i hyjnë kësaj sprove…”! Kryeministri Rama del me...

“Ata që kanë kurajon t’i hyjnë kësaj sprove…”! Kryeministri Rama del me njoftimin e rëndësishëm (Video)

20

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën e sotme me një falënderim për të gjithë ata djem dhe vajza që kanë dërguar videot e tyre dhe kanë shprehur interesin për t’i bashkuar skuadrës së PS për zgjedhjet e 25 prillit.

Gjithashtu Rama fton të gjithë ata të rinj që kanë kurajon për t’i hyrë kësaj sprove të aplikojnë përmes platformës online.

“MIRËMËNGJES

dhe me falenderimin për të gjitha vajzat e djemtë, që kanë dërguar videot e tyre për të shprehur interesin që të jenë pjesë e skuadrës #PS2021si edhe duke i ftuar e mirëpritur ata e ato, të cilët kanë pasionin e kurajon për t’i hyrë kësaj sprove, që të hynë pa ngurrim në platformën tonë online https://deputetiqeduam.ps.al, ju uroj një fundjavë të bukur”, shkruan Rama.