Ballina Aktualitet “Çmendet” deputeti i parlamentit shqiptar: “Legena, do tallni b*thën me djersën time!”...

“Çmendet” deputeti i parlamentit shqiptar: “Legena, do tallni b*thën me djersën time!” (Video)

2

Deputeti i opozitës parlamentare, Artur Roshi duket se ka humbur sot qetësinë, teksa është përplasur me banorët e lagjes numër 4 në Sarandë.

Avokati i njohur iu nxjerr “të palarat” Ramës, Bashës dhe Metës/ Zbulon “teatrin” e tyre për Teatrin Kombëtar: Kjo është strategjia perfekte që po ndiqet
Siç duket edhe në videon e publikuar nga mediat lokale, ‘Saranda Web’, deputeti përdor një fjalor aspak etik, në dukej në një moment shumë të tensionuar dhe të revoltuar, saqë nuk ka preferuar as të përmbahet.

Nuk dihet se çfarë ka ndodhur konkretisht, por media lokale shkruan se deputeti është përplasur me banorët, pasi këta të fundit nuk e kanë lejuar të ndërtojë në një zonë publike.