Crvena Zvezda zbarkon në Shqipëri/ Serbët i kap tmerri, marrin kuzhinier me vete. Kërkuan edhe… – Descript

20

Skuadra e Crvena Zvezdës zbarkoi rreth 1 orë më parë në aeroportin “Nënë Tereza” për t’u akomoduar në një nga hotelet e kryeqytetit për ndeshjen e sotme ndaj bardhebluve të Tiranës.

Stafi i plotë i Crvenës përbëhet nga 50 persona, ndërsa mësohet se klubi ka marrë dhe një kuzhinier serb, i cili do të kontrollojë bashkë me mjekët gatimet për lojtarët, stafin dhe klubin.

Madje skuadra serbe kishte paralajmëruar se do të vinin në Shqipëri me policë serbë, por një e tillë nuk ka ndodhur.

Por, mungesa e besimit dhe fiksimi i çmendur serb nuk ka ndaluar deri këtu.

Ata kanë kërkuar nga autoritetet shqiptare që të testohen dhe shoferët shqiptarë që do t’i transportojnë në hotel./Descript.al/

 

View this post on Instagram

 

Krećemo za Tiranu 💪💪💪 #ucl #crvenazvezdafk #crvenazvezda #fkcz #czv #zvezda #zvezdaježivot

A post shared by FK Crvena zvezda (@crvenazvezdafk) on Aug 24, 2020 at 1:15am PDT

The post Crvena Zvezda zbarkon në Shqipëri/ Serbët i kap tmerri, marrin kuzhinier me vete. Kërkuan edhe… appeared first on Descript.