E kritikojnë si të jetë fëmijë për mungesën e maskës, video e Cristiano Ronaldos bëhet virale! – Descript

25

Cristiano Ronaldo për shkak të një dëmtimi, e ndoqi ndeshjen e djeshme të skuadrës së tij nga stolat e tifozëve. Mes një stadiumi bosh, për shkak të pandemisë, Cristiano po qëndronte vetëm dhe pa maskë.

 

View this post on Instagram

 

Mask on, @Cristiano 😷 (via @esporteinterativo)

A post shared by ESPN FC (@espnfc) on Sep 5, 2020 at 4:17pm PDT

Të paktën deri në momentin që dikush iu afrua për ta qortuar. Në video, shfaqet një nga pjestaret e stafit teksa shkon kritikon Ronaldon për mungesën e maskës, ku skena duket tamam si një mësuese që po kritikon nxënësit e vegjël në klasë. Momenti është kapur nga kamerat dhe videoja është bërë menjëherë virale, duke shkaktuar shumë të qeshura dhe meme në rrjet.

/Descript.al/

The post E kritikojnë si të jetë fëmijë për mungesën e maskës, video e Cristiano Ronaldos bëhet virale! appeared first on Descript.