Ballina Lifestyle E shoqja e Sulejmanit të Madhërishëm feston datëlindjen/ Ja sa vjeçe u...

E shoqja e Sulejmanit të Madhërishëm feston datëlindjen/ Ja sa vjeçe u bë aktorja bukuroshe: I kanë bërë një suprizë

23

Aktorja turke Berguzar Korel së fundmi festoi ditëlindjen. Ajo mbushi 38 vjeç dhe në këtë ditë të veçantë nuk munguan urimet e shumta nga të afërmit, miqtë e fansat e saj të shumtë.

Madje nga këta të fundit, Berguzar, e njohur si “Shehrezade”, mori një dhuratë të pabesueshme. Përmes një postimi në Instagram, aktorja tregoi se fansat kanë hapur një librari me emrin e saj, dhuratë e cila e emocionoi pafund.

Libraria është hapur në një shkollë fillore dhe mban emrin “Berguzar Korel”. Aktorja i falenderoi fansat me një postim ku shprehej shumë e lumtur për këtë dhuratë.

“Ndihem sikur kam lindur sërish çdo ditëlindje, falë jush. Jam plot shpresë. Jam falenderuese. Jam mirënjohëse. Faleminderit shumë, prezenca juaj më bën të ndihem më e fuqishme dhe e lumtur. Ju dua të gjithëve”-shkruan aktorja.