Ballina Sport “Eh, Behari i shkretë ç’po heq!” Ermal Mamaqi bashkon aktorin e njohur...

“Eh, Behari i shkretë ç’po heq!” Ermal Mamaqi bashkon aktorin e njohur të humorit me Encën (Foto)

34

“Eh… Behari shkretë ç’o tu heq…”

Ermal Mamaqi, në filmin e tij të ri, ka ndarë detaje dhe foto nga filmi i tij më i ri

Pak kohë më parë Ermal Mamaqi zbuloi edhe personazhet e njohur që ka vendosur që t’i bëjë pjesë të filmit të tij të dytë.

Mes tyre është edhe aktori i mirënjohur, Behar Mera e krahas saj shkruan: “Mjeshtri i humorit Behar Mera do të jetë një nga protagonistët e “I love Tropoja””.

Behari shfaqet i veshur si polic dhe me siguri ky do të jetë edhe roli i tij, të cilin edhe më herët e kemi parë në këtë rol. Ndërsa sot ai është parë në rool me këngëtaren e njohur, Enca Haxhia.

Pjesë e kastit të aktorëve do të jetë edhe Bleona Qereti, aktorja Arjola Demiraj, Uindi Haxhia.