Ballina Aktualitet “Energji diellore për rrëzimin e Ramës”! Moni duke pritur burrin nga “stani”…...

“Energji diellore për rrëzimin e Ramës”! Moni duke pritur burrin nga “stani”… digjet e piqet në plazh

40

Monika Kryemadhi po shijon ditët e fundit të verës duke marrë mjaftueshëm energji diellore. Pasi sshëtiti dhe u kenaq neper malet e Shqipërisë tani ka zbritur ne det për tu pjwekur dhe djegur nga rrezet e diellit deri sa burri i divorcuar të kthehet nga stani me miqtë dhe të marrë fuqi të reja për t’i shpëtuar furisë së goditjeve që do marrë nga reforma në drejtësi në muajt që po vijnë, sepse nuk është i marrë t’i besoj përrallës së Bashës, Monikës Vasalit dhe tufës që ka një vit që ikjen e Ramës e kanë kthyer në fabulën qesharake të dhelprës me bolet e dashit

Ndërkohë, pas pushimeve Kryemadhi ka paralajmëruar se opozita do të vazhdojë aksionin e fortë opozitar teksa është njoftuar se sipas tyre kryeministri Edi Rama do të rrëzohet në shtator.

Ndaj është kredhur në ujërat e detit Jon duke shijuar magjinë e fundjavës pas festave me të rinjtë e partisë me para të dyshimta, që askush nuk i’ua di origjinën dhe gjithkush e di se përveç disa gjysma rrogash deputetësh, asnjë fond nuk përfiton LSI si parti që ka dalë jashtë sistemit .

Krah saj, si gjithmonë qëndron Petrit Vasili i cili nuk nguron t’i bëjë ndonjë foto Kryemadhit e cila zgjedh të pozojë me bikini. Ekskluzive.al