Ballina Sport FOTOT/ Pasi varrosën gjyshen të veshur gjithë stil dhe të kuruar në...

FOTOT/ Pasi varrosën gjyshen të veshur gjithë stil dhe të kuruar në detaje i dashuri i Dua Lipës dhe motrat duken të gëz

30

Gjyshja e motrave Gigi dhe Bella Hadid, Ans van den Henrik është ndarë nga jeta në moshën 78-vjeçare pas betejës me kancerin.

Lajmin e dha nëna e super modeles me anë të një postimi prekës në Instagram.Ndërkohë, në funeralin e të moshuarës së ndjerë ka marrë pjesë edhe Dua Lipa, e cila shoqëronte Anwar Hadid.

Si duket lidhja e Duas me Anwar tashmë është shumë serioze. Këngëtarja shqiptarë tashmë po kalon mjaft kohë edhe me familjen e tij duk iu gjendur pranë në këto ditë të vështira.

Në media janë publikuar edhe disa foto nga momenti kur grupi Dua, Anwar dhe motrat Bella e Gigi, të veshur me të zeza ndodheshin në funeral.

Edhe pse sapo i kishin dhënë lamtumirën gjyshes, ata janë parë duke qeshur me njëri-tjetrin.