Futbollisti i Kombëtares jep lajmin e bukur, së shpejti baba për herë të parë! – Descript

20

Berat Gjimshiti do të bëhet së shpejti baba. Ai dhe partnerja e tij Alisa, kanë zbuluar tashmë lajmin e bukur, duke ndarë me të gjithë gëzimin e të bërit prindër për herë të parë.

 

View this post on Instagram

 

🛥🏝

A post shared by Djimsiti Gjimshiti Berat (@djimsitiberat) on Aug 20, 2020 at 12:57pm PDT

“Jemi duke pritur një fëmijë dhe jemi shumë të lumtur me gruan që do të bëhemi prindër. Lajmi se do të bëhem baba më ka ndryshuar shumë, pasi tani po mendoj ndryshe. Mendoj gjithmonë për tre persona: veten, gruan dhe beben. Kam një motiv më të madh tani, si në karrierë ashtu edhe në jetë, për suksese të reja. Dua të jem një baba shembull për ta rritur fëmijën tim dhe gjithë të mirat,” është shprehur në një intervistë futbollisti.

/Descript.al/

The post Futbollisti i Kombëtares jep lajmin e bukur, së shpejti baba për herë të parë! appeared first on Descript.