“Gjithçka që dua,” modelja seksi zbulon lidhjen me Thomas Strakoshën! – Descript

20

Pas Eros Grezdës me Oriola Marashin, kemi një tjetër çift futbollist-modele. Në fakt, ky është kombinimi “botëror” futbollist-modele, por ku bëhet fjalë për futbollistët tanë, lidhja na duket edhe më interesante.

 

View this post on Instagram

 

My❤ #locked🔒

A post shared by NEVER GIVE UP (@thomas_strakosha) on Sep 1, 2020 at 12:22pm PDT

Çifti më i ri në shoëbiz janë Thomas Strakosha dhe modelja Esther Adjoa. Dy të rinjtë duhet të kenë kohë bashkë, pavarësisht se askush nuk kishte dyshuar për një lidhje mes tyre. Tashmë, ata e kanë zyrtarizuar lidhjen në Instagram dhe ky veprim në kohët e sotme, konsiderohet mëse i rëndësishëm.

 

View this post on Instagram

 

everything I need ❤ #mynumberone

A post shared by Esther Adjoa Asiédu (@estheradjoa) on Aug 18, 2020 at 10:16am PDT

Si Thomas, ashtu edhe Esther, kanë ndarë foto me njëri-tjetrin në rrjete sociale, duke i shoqëruar me dedikime dashurie. “Zemra ime është e kyçur,” shkruan Strakosha në foton e publikuar prej tij. Ndërkaq, Esther e ka shoqëruar foton me shkrimin: “Gjithçka e imja”.

/Descript.al/

The post “Gjithçka që dua,” modelja seksi zbulon lidhjen me Thomas Strakoshën! appeared first on Descript.