I martuar prej 20 vitesh, Zlatan Ibrahimoviç tradhëton bashkëshorten me moderatoren? – Descript

30

Futbollisti i njohur është përfshirë në një skandal mediatik, pasi përflitet se ka tradhëtuar bashkëshorten e tij. Zlatan Ibrahimoviç, futbollisti i “Milan”, është i martuar prej 20 vitesh dhe ka krijuar gjithmonë idenë e familjes së lumtur.

 

View this post on Instagram

 

@padelzenter @padelzenterarsta @padelzenterjonkoping @padelzenterbastad @padelzenterskovde @padelzenterore

A post shared by Zlatan Ibrahimović (@iamzlatanibrahimovic) on Jun 4, 2020 at 2:03am PDT

Por, këto kohë, aludohet se Zlatan ka një lidhje jashtëmartesore me moderatoren italiane Diletta Leotta. Dyshja janë parë shumë të afërt me njëri-tjetrin dhe kanë “rastisur” shpesh herë në të njejtat ambjente.

 

View this post on Instagram

 

Anche a Ferragosto, stay fit ! 💪🏼 @buddyfit_it

A post shared by 🌸Diletta Leotta🌸 (@dilettaleotta) on Aug 15, 2020 at 3:02am PDT

E para që vendosi të thyente heshtjen rreth këtyre aludimeve, ishte Diletta. Ajo është shprehur se mes saj dhe Zlatan nuk ka asgjë më tepër sesa një miqësi të mirë.

 

View this post on Instagram

 

Zlatan approva @buddyfit_it 🤣💪🏼

A post shared by 🌸Diletta Leotta🌸 (@dilettaleotta) on Jul 20, 2020 at 11:11am PDT

Përsa i përket Dilettës, ajo është single momentalisht, pasi i dha fund vetëm pak kohë më parë lidhjes së saj me një boksier.

/Descript.al/

The post I martuar prej 20 vitesh, Zlatan Ibrahimoviç tradhëton bashkëshorten me moderatoren? appeared first on Descript.