Kuqezinjtë kërkojnë fitoren në Ligën e Kombeve/Edi Reja ka probleme me formacionin – Descript

22

Skuadra kombëtare e Shqipërisë do të luajë ndeshjet e Ligës së Kombeve kundër Kazakistanit dhe Bjellorusisë më datat 15 dhe 18 nëntor, por më parë kuqezinjtë do të luajnë një miqësore ndaj Kosovës më datë 11 nëntor.

Megjithatë tekniku kuqezi duhet të bëjë llogaritë pa Odise Roshin. Futbollisti vuan nga një dëmtim në kaviljen e majtë. Jashtë për këtë ndeshje janë edhe Dermaku e Bare për dëmtim dhe me gjasa mesfushorët Gjasula e Ramadani për shkak të rregullave shtrënguese prej “COVID-19”.

The post Kuqezinjtë kërkojnë fitoren në Ligën e Kombeve/Edi Reja ka probleme me formacionin appeared first on Descript.