Ballina Aktualitet Kur edhe Çakulli tallet me “heroin” Babole! Ervin Salianji njeriu i vitit...

Kur edhe Çakulli tallet me “heroin” Babole! Ervin Salianji njeriu i vitit për “Fiks Fare”: Në këtë vend ku

2

Ish-deputeti iPD-së, Ervin Salianji është zgjedhur njeriu i vitit nga redaksia e emisionit investigativ “Fiks Fare” duke marrë simbolik e Fiks Fare!

Për qëndresën betejat e pakompromisa në parlament dhe jashtë tij, për përballjen dhe denoncimet e forta me emra konkrete, ishte motivi i zgjedhjes!

“Faleminderit që mbani gjallë traditën dhe folkun popullor qe thonë po punove shumë fiton rrotën se në këtë vend të vjedhin edhe rrotën.

Është çmimi i dyte qe marr brenda nje kohe të shkurter, pak dite me pare mora nje denim politik si certifikate mirenjohje qe skam bërë kompromise dhe kam çuar pas hekurave bandite famëzinj në këtë vend”- u shpreh Salianji.