Ballina Sport “O lezbikeeee…ç’ne me meshkuj ti”! Komentuesi shpërthen ndaj moderatores së njohur, ajo...

“O lezbikeeee…ç’ne me meshkuj ti”! Komentuesi shpërthen ndaj moderatores së njohur, ajo nuk ia përton

25

Gazetarja e njohur e showbizit, Dasara Karaiskaj është shumë aktive në rrjetet sociale dhe së fundmi ka publikuar një foto me reperin Capital T.

Mirëpo një ndjekës e ka ofenduar Dasarën, duke e quajtur lesbike.

“O lezbike qe kur keshtu ti ben foto me meshkuj”, i shkruan komentuesi, por një fanse e moderatores nuk i ka pëlqyer ky koment ka shpërthyer në ofendime ndaj tij.

“Debil me patente mire qe qenke i shemtuar po ste lenka rehat as injoranca”, i shkruan ajo, ndërsa më pas ka reaguar edhe moderatorja.

“Merre me qetësi i dashur. Kam shumë shoqe lezbike…Por…E di…Po mu qasën në një tjetër forma, kam friiiikë”, i përgjigjet Dasara.