Ballina Aktualitet Paloku dhe Vasali: Do gj.akosemi si Zaevi kundër Ramës, do përleshemi me...

Paloku dhe Vasali: Do gj.akosemi si Zaevi kundër Ramës, do përleshemi me hunj e gurë! Qytetarë u japin përgjigjie “l

21

Opozita sa vjen e po shton retorikën e dhunës, në prag të fushatës zgjedhore. Kjo, me gjasë për shkak të sondazheve, që i nxjerrin shumë keq, sidomos LSI-në.

Ndryshimi i kodit zgjedhorë do i groposi përfundimisht, këto lehës gjoja në emër ë qytetarëve, që nuk e dimë se për cilët qytetarë e kanë fjalën …ndoshta të Zimbabves, sepse qytetarët shqiptarë çdo ditë i poshtrojnë dhe kërkojnë dënimin e tyre, por ato nuk heshtin por kërcënojnë, për t’i paraprirë alibisë së humbjes drastike.

Për këtë arsye Edi Paloka dhe Petrit Vasili thonë se janë gati për tu përballur trup me trup me bandat e Edi Ramës dhe Rilindjen, e cila “synon të vjedhë pushtetin me 25 prill 2021, ku dihet se populli nuk duron më këtë pushtet 8 vjeçar të Ramës”.

Petrit Vasili thotë se “duhet si Zaev në Maqedoni që u gjakos, të dalim kundrejt Ramës. LSI dhe Petrit Vasili janë për trup me trup kundër regjimit të Rilindjes”.

“Me hunj e gurë do dalim po preku votat Rama”, tha Vasili për “Koha Jonë”.

Edhe Edi Paloka, nënkryetar i PD, thotë për “KJ” se vetëm me forcën e popullit rrëzohet Edi Rama.

“Do të bëjmë të pamundurën, do bashkojmë çdo faktor opozitar vetëm që të zhdukim Edi Ramën nga pushteti”.

Edi Paloka thotë se “jam për ta shporrur me të gjitha mënyrat kryeministrin e krimit.”

Ja mfyerjet dhe mendimet e qytetarve që do përleshen për Palokun dhe Vasalin

zefi manatis

Une do te ndeshem trup me trup me gruan e vasillaqit dhe palloqes
meqe ketyre u ka ngele mendja ndeshjen trup me trup le ta provojne si do dalin
kujtojnr se eshte 97 qe popullii tani i pervelon
vaso palloqe bejni gati dy te parat lani dhe porositeni qe zogun ta rruajne mire

Debilokratiku

Dy debilët e pandreqshëm !

drinidelvino

ne nje shtet qe funksionon ligji nuk keni shanse ju plera jo te beni gjera te tilla , por as te kercenoni , por kur nuk ka shtet , jepini ju tallni carin, ose ose ose , eshte nje loje e ndyre ketu e 30 vjet qe beni sikur shaheni e jeni te gjithe bashke , se nuk ka shpjegim ndryshe .

Ktyne ju ka deke ora me kohe

E kto e thojne e bajne te dy jane, bira.Gjigandi i kap per veTHit te dy .Vathilin mbase jo,respekton moshen ,por Paloqen haa.

Besniku

Peço, mbaj veten o burrë, jo kaq nevrik. Merre më me qetësi dhe dinjitet humbjen.

vlora

Jeni ata qe keni qene.Nuk meret pushteti me dhune.Sinqerisht po mendoja kujt ti jap voten natyrisht pervec LSI por po e shof se PS do e mari prap.Ju paskeni ngelur ne periudhen e shpellave te huri dhe guri

Milan

Kur do vij ajo dit qe tu shohim brenda ju funderinave.

Lapi

Na hënkshi munë , o të pa punë !

Andi

po derr maloku ngele o Zigur Qarri

Tirana

Zigur Qiri, dil ne protest me parull, shkruaj ne fund dhe emrin tend Zigur Qiri, do i kesh nga mbrapa gjith komentuesit elbasanllinj.

Pensionist

Pranojeni me dinjitet humbjen dhe mos humbisni mendjen, o te marre!
Hunjtë dhe gurët jane ne natyren e njerezve hunj, qe u mungon logjika dhe argumenti.
Udhe te mbare ne rrugen drejt disfates, qe e meritoni 100°/°!/Ekskluzive.al