Ballina Lifestyle Rezarta Shkurta publikon foton epike dhe tregon si e sjell burrin për...

Rezarta Shkurta publikon foton epike dhe tregon si e sjell burrin për 2 sekonda në shtëpi

22

Rezarta Shkurta shpesh ndan në rrjetet sociale copëza nga e përditshmja e saj. Shpesh në postime është edhe bashkëshorti, Ermal Hoxha. Këtë herë këngëtarja ka treguar sesi të kesh burrin për dy sekonda në shtëpi. E natyrisht që ky sekret është sa me konotacion seksual aq edhe gazmor.

Rezarta publikoi një foto në rrjetet sociale të një maceje të shtrirë në krevat me këmbët përpjetë ku shkruan: “Ermal dreka është gati”. Ajo ka publikuar edhe përgjigjen e bashkëshortit, që menjëherë ka shkruar: “Erdhaaaa.” Rezarta ndau mesazhet me ndjekësit në Instagram dhe shkoi se kjo është mënyra më e thjeshtë për të bërë të mundur që burri të kthehet shpejt në shtëpi.