Ballina Lifestyle Si i hoqa qafe venat me variçe në 1 javë

Si i hoqa qafe venat me variçe në 1 javë

68

Përshëndetje, ja ku jam sërish me ju! Do doja të ndaja me një gëzimin tim të vogël … Pavarësisht gjithçkaje, arrita TË SHPËTOJ nga venat me variçe nga shtëpia brenda një jave!!!

Epo, unë provova të gjitha metodat popullore të disponueshme, duke përfshirë sythet e thuprës dhe gjëra të tjera pa vlerë, plus ilaçe për të përmirësuar qarkullimin e gjakut dhe gjëra të tilla. JANË TË GJITHA KOT FARE. Nuk të ndihmojnë. Nuk është mirë.

Unë shkova te mjekët, por në vend që të më ndihmonin, ata më qortuan që vonova mjekimin. Mora një javë pushim të papaguar në punë. Kam kaluar në depresion të rëndë dhe thjesht rrija ulur në divan gjithë ditën duke medituar mbi mënyrat për të hequr qafe venat varikozë dhe rifituar bukurinë dhe shëndetin e këmbëve të mia. Unë fillova kërkimin e metodave të ndryshme të trajtimit në internet.

A është gjetur shpëtimi për venat varikozë më në fund?!

Një ditë, kur po shfletoja blogje në internet, më kapi syri një shënim të vogël të shkruar nga një flepologjist nga Tirana në një forum mjekësor. Thuhej se në vendin tonë trajtimi i venave varikozë nuk është i efektshëm sepse mjekësia tradicionale nuk trajton shkakun e sëmundjes por vetëm simptomat e saj.

Mjeku më referoi një xhel të ri kundër variçeve Varcosin, e cila pati një përqindje shumë të lartë të rezultateve pozitive. Kërkova informacione se ku ta gjeja këtë xhel dhe gjeta këtë dyqan.

Në fillim unë nuk besoja atë për shkak se ka shumë gjëra që reklamohen në TV … por gjeta shumë komente të mira për këtë xhel kështu që vendosa ta porosis.

Kështu që e porosita Varcosin. Pakoja u dorëzua afërsisht brenda një jave. Unë shpaketova gjithçka, lexova udhëzimet dhe fillova ta përdor.

Cilat janë rezultatet? A janë kuruar variçet tani?

Fillova të përdor këtë xhel duke ndjekur udhëzimet. Dhe gjeje se çfarë? Vetëm në 5 ditë ënjtjet dhe venat me variçe filluan të zhduken para syve të mi. U habita aq shumë sa mbeta gojëhapur!!!! Kam hequr qafe VENAT ME VARIÇE!!! Vetëm në 5 ditë!!!!! A mund të besoni këtë??? Unë nuk mund t’i besoja syve … Këmbët e mia u pastruan nga venat varikozë dhe u bënë të bukura e ndaluan së lënduari!!!! Nuk gabova dhe nuk po luaja mendsh! Nuk gjej fjalë për të përshkruar sa e lumtur jam. Herën e fundit kur isha aq e lumtur ishte mbase 20 vjet më parë a diçka e tillë 🙂

Tani ndjej se jam absolutisht e shëndetshme. Ha! Unë jam mirënjohës për sëmundjen time – varicet më mësuan të vlerësoja gjërat që kam dhe të shikoj problemet e vogla të jetës. Mundohem të mos mendoj se si do të përfundoja po të mos kishte qenë për këtë xhel. Tani në jetën time nuk ka vend për mendime të zymta dhe të buta, vetëm për pozitive!

Jam çmendurisht i kënaqur që gjërat vajtën në këtë mënyrë. Varcosin përmban përbërës natyralë: ekstrakt të hypocastoma aesculus, vaj Anthemis nobilis, vaj lavender angustifolia, ekstrakt achilles millefolium, vaj cupressus semprevirens dhe vaj rosmarinus officinalis. Komponentët aktivë të xhelit kalojnë përmes lëkurës, qetësojnë inflamacionin, zvogëlojnë dhimbjen, stimulojnë qarkullimin e gjakut dhe freskojnë trupin. Ndihmon në çrregullimet e qarkullimit venoz, variçet, venat e përflakura dhe të fryra, kontuzionet, mavijosjet dhe relakson këmbët e lodhura pas një shëtitje të gjatë ose qëndrimi në këmbë. Venat me variçe mund të kurohen në një mënyrë të thjeshtë, të shpejtë dhe të sigurt. Unë e provova tek vetja ime! U hoqa qafe varicet dhe në të njëjtën kohë kuptova se problemi i shumë prej nesh është se gjërat më të thjeshta nuk duken efektive për ne, dhe gjërat më të komplikuara si operacioni duken më efektive, por është e kundërta. Çdokush mund të kurojë venat varikozë me një metodë më të thjeshtë, të shpejtë dhe të sigurt. Është e testuar!

Për ata që janë të interesuar, unë bëra porosinë këtë faqe interneti. Kjo është e vetmja kompani e certifikuar në vendin tonë që shet Varcosin. Sa i përket transportit, paketa dërgohet me postë, C.O.D. dërgesë. Kështu që gjithçka është e sigurt.

Çmimi për Varcosin është ulur për momentin, kështu që nxitoni të porosisni!

Epo, shpresoj që ky informacion të jetë i dobishëm për ju dhe më në fund do të jeni në gjendje të rifitoni bukurinë dhe shëndetin e këmbëve tuaja brenda disa ditësh! Paçi fat!

POROSITNI TANI