Skënder Gega, trajneri i ri i Kukësit – Descript

13

Skënder Gega është trajneri i ri i Kukësit. Këtë e ka bërë të ditur vetë klubi i Kukësit

Palët kanë arritur ditën e sotme akordin, dhe prezantimi i trajnerit të ri do të bëhet ditën e hënë në sallën e konferencave në stadiumin “Air Albania”, në orën 11:00.

Kukësi i dha fund sot bashkëpunimit me trajnerin Orges Shehi për shkak të mospërmbushjes së objektivave sezonale.

The post Skënder Gega, trajneri i ri i Kukësit appeared first on Descript.