(VIDEO) Momente frike në ndeshjen Vllaznia – Tirana, dëmtim horror i mesfushorit bardheblu – Descript

15

Në minutën e 70-të të përballjes mes Vllaznisë dhe Tiranës në kuadër të javës së tretë të Kategorisë Superiore të futbollit, ka ndodhur një episod aspak i këndshëm, ku mesfushori i bardhebluve, Isaac Gyamfi, ka lënë fushën e lojës i dëmtuar rëndë.

Pas një dueli në ajër, lojtari bardheblu bie në tokë duke dëmtuar keq qafën dhe vetëm pas ndërhyrjes së dy ekipeve mjekësore, lojtari u transferua me urgjencë drejt spitalit, ku po merr ndihmën e nevojshme mjekësore.

(Descript.al)

The post (VIDEO) Momente frike në ndeshjen Vllaznia – Tirana, dëmtim horror i mesfushorit bardheblu appeared first on Descript.